Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Menu
Strona główna
Nasz patron
Historia szkoły
Dyrekcja
Nauczyciele
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Biblioteka
Świetlica
Terminarz
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji
Klub szachowy
Zajęcia pozalekcyjne
Dokumenty szkolne
Statut
Program Rozwoju
Regulamin porządkowy
Program wychowawczy
Program profilaktyki dla kl. I-III
Program profilaktyki dla kl. IV-VI
Procedury bezpieczeństwa
Procedury
Stypendia motywacyjne
Regulamin stołówki
Regulamin kompleksu sportowego
Wyniki sprawdzianu w klasach VI
Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Podręczniki 2014-2015
 Rekrutacja 2014/2015
Rada Rodziców
 Ankieta
 Ankieta starszy Excel
 Jadłospis Zupy
 Menu Listopad
 Regulamin RR
 Konto Rady Rodziców
 Składka na RR
 Archiwum
Wagarowicz
 Maj, Czerwiec 2014
 Kwiecień 2014
 Luty, Marzec 2014
 Grudzień, Styczeń 2013/2014
 Listopad 2013
 Wrzesień, Październik 2013
 Archiwum
Cheerleaderki
Szkoła Promująca Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i rządowe
 Witamy

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Michałowicach


Gmina Michałowice leży w powiecie pruszkowskim.
Graniczy m.in. z Warszawą, Piastowem i Raszynem.
16 października 2006r. szkoła przyjęła imię Jana Pawła II i wstąpiła do Rodziny Szkół noszących Jego imię.
22 października 2008r. otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Szkoły Uczącej Się.Słodka wycieczka klasy IId do Fabryki Krówek w Milanówku
AktualnościPiękna jesienna pogoda towarzyszyła klasie IId w wycieczce do Fabryki Krówek mieszczącej się w Milanówku. Dzieci z uwagą słuchały i oglądały cały proces wytwarzania cukierków.
Dla Tych, którzy odeszli
AktualnościW dniu 27.10.2014 r. z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych, dzieci z klasy 0a wraz z wychowawcą p. K. Żakieta i p. A. Szymczak wybrały się na cmentarz parafialny w Michałowicach.
Konkurs Literowania
AktualnościDnia 27 października 2014 r. odbył się I etap szkolnego Konkursu Literowania. Zadaniem konkursowym było poprawne przeliterowanie dwóch wylosowanych wyrazów. Zawodnicy konkurowali do pierwszej pomyłki.
Kibicowanie z klasą
AktualnościW sobotę 25.10.2014 p. Monika Olęcka i p. Jadwiga Szpoton wybrały się ponownie z uczennicami SP i Gim na mecz 1 ligi piłkarzy ręcznych KS Warszawianka Warszawa i MKS Poznań.
Czerwony, niebieski i żółty
AktualnościBarwy podstawowe – to zestaw trzech barw, których nie można uzyskać poprzez mieszanie innych (czerwona, niebieska, żółta) same zaś, mieszane parami dają podstawę nowym barwom.
Warsztaty kulinarne
Aktualności15 października w świetlicy klas IIa, IIb i IIe odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne z cyklu "SMACZNEGO!".
Portret Piórem Mojej Pani
AktualnościZ okazji Dnia Edukacji Narodowej dla uczniów klas II – III został zorganizowany konkurs literacki Portret Piórem Mojej Pani.
Kiermasz książek
AktualnościZ okazji trwającego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowano kiermasz książek w bibliotece szkolnej. Przygotowano ofertę naukową dla gimnazjum i klas 4-6 oraz książeczki dla młodszych dzieci.
Święto Szkoły
Aktualności14.10.2014r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II obchodzono Dzień Patrona. Uroczystości tradycyjnie rozpoczęła msza w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Michałowicach, którą celebrował ks. proboszcz Marek Małkiewicz.
Nauka przez kibicowanie
AktualnościW sobotę 11.10.2014 r. p. M. Olęcka wybrała się z uczennicami klasy V na mecz piłki ręcznej I ligi mężczyzn KS Warszawianka Warszawa – Polski Cukier Pomezania Malbork.
Adopcja serca
AktualnościGrupa świetlicowa klas IIa, IIb, IIe przystąpiła do "Adopcji serca" - projektu prowadzonego przez Pallotynów (W-wa ul. Skaryszewska 12) mającego na celu zdobycie środków na skromne utrzymanie i opłacenie szkoły dla jednego dziecka przez 1 rok w Afryce.
Pierwsza pomoc przedmedyczna
AktualnościW dniu 09.10.2014 r. w świetlicy w klasach IIa, IIb, IIe odbył się konkurs „Pierwsza pomoc przedmedyczna". W okresie poprzedzającym konkurs uczniowie uczestniczyli w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, przeprowadzonym przez pielęgniarkę szkolną p. Agnieszkę Gajewską.
Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, Moje Słowa”
AktualnościDnia 3 października 2014 roku, już po raz szósty, w naszej szkole odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”, który został zorganizowany przez Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej oraz Katolicki Zespół Edukacyjny im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie.
Poznajemy siebie, jak działają nasze zmysły
AktualnościDnia 2 października w klasie II d gościła pani psycholog Renata Werpachowska. Poprowadziła zajęcia o tematyce: "Poznajemy siebie, jak działają nasze zmysły ".
Strona 1 z 84 1 2 3 4 > >>
2595903 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: